Gdyby ten obraz mógł mówić....gdybyście mogli usłyszeć ten klimat....gwarantuję Wam, że bylibyście szczęśliwi. Bo piękno zawsze tak działa. Jak catharsis. Oczyszcza i uzdrawia. Naprowadza na prawidłowy tor, jest jak lifting wewnętrznej busoli.
Pięknego tygodnia Wam życzę kochani!
Jeszcze w tym tygodniu pokażę Wam też parę świeżych kadrów z budowy....dzieje się ostatnio, bo termin majowy przeprowadzki już tuż tuż...
l o v e
a g a
NA ZDJĘCIACH:
PUDEŁKA COPPER | PUDEŁKO S.BOX L | LAMPION VARG | PUDEŁKO/LAMPION PALASS | PUDEŁKO BEE M
PODOBNE POSTY:





































