Top Social

.

LIFESTYLE & INTERIOR BLOG

wtorek, 24 kwietnia 2018

WE ARE KNITTERS


Zastanawiam się, co też mnie podkusiło, żeby chcieć robić kolejny sweter na drutach... Czy fakt, że zrobię go sama, czyli krzywo i dalece nieprofesjonalnie, jest atutem przemawiającym za tym, żeby do pierwszej w nocy narzucać te oczka na drewniane patyczki? Nie wiem...zadaję sobie to pytanie, ale brnę w to dalej. Taki nałóg stawiania sobie ciągle jakiś poprzeczek, bo przecież o wiele łatwiej byłoby wejść do sklepu i przymierzyć gotowy produkt, niż walczyć z materią i wierzyć, że to, co z tego mi wyjdzie, będzie nadawało się do chodzenia.... Co zrobić. Cała ja. Zatem do dzieła!

kolor naturalKochani w tym tygodniu mam dla Was rabat 20 % na produkty
Otrzymacie go przy zakupach wykorzystując kod: spring_wak. 
3 komentarze on "WE ARE KNITTERS"
 1. Dzierganie bardzo wciąga, wycisza i uspokaja. Lubię szydełkować i "drutować". Fajnie, że ręcznie dziergane dzianiny wracają do łask. Moim największym wyzwaniem drucianym były rękawiczki z jednym palcem z w różnokolorowe paseczki. Trzymam je do dziś choć robione ze 20 lat temu. Już nigdy przenigdy takich nie zrobię. Każda inna składająca się chyba z 20-25 paseczków. Czad normalnie :)
  W całym tym rękodziele właśnie chodzi o to by to było takie naturalne, niedoskonałe, jak natura człowieka.
  Na pewno Twój sweter będzie zachwycający :)

  Buźka

  OdpowiedzUsuń
 2. To po prostu te opakowania, druty, to całe... robienie... tworzenie... aura, jaką roztoczono na nowo wokół tej powracającej ze wspomnień czynności... (Bo kiedyś każda pani na drutach robiła, a dzisiaj trzeba się uczyć na nowo ;)) Także ja rozumiem. I kciuki trzymam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. trzymam kciuki :))) w sumie w moim poczuciu estetyki bliżej mi do niedoskonałości wszelakiej ,więc pleć dziewczyno :)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twój komentarz. :)))
Thank you for your comment. :)))
Merci pour me laisser un commentaire:)))

Custom Post Signature

Custom Post Signature